fbpx

Kdo jsme?

Jsme firma, která Vám zapůjčí vysoce kvalitní dodávku různého typu nebo rozměru za rozumnou cenu. Jsme schopni Vám zajistit autodopravu, stěhování či přepravou osob. Jsme tu pro Vás.
Společnost BT company, s.r.o., se sídlem Bukovno 71, PSČ 29301, IČ: 24809616, zapsaná ve veřejném rejstříku vedeném u u Městského soudu v Praze, vložka C 176301).

Jsme s Vámi více než 10 let

Začínali jsme s půjčováním jednoho vozidla. Po jednom roce jsem se rozrostli na čtyři a v současné době disponujeme 14 vozidly různých typů a rozměrů. Zakládáme si na tom, abychom vždy měli nová nebo alespoň zánovní vozidla. Naše vozidla projezdila celou Evropu.

Spolehlivé vozy

Všechna naše vozidla jsou v perfektní kondici. Pravidelně kontrolujeme i stav pneumatik. Vaše bezpečí a spokojenost je na prvním místě.

Zázemí

Disponujeme útulnou kanceláří, kde s Vámi vyřešíme všechny nutné písemnosti. Na našem kamerově hlídaném parkovišti si můžete nechat svoje vozidlo.

Příznivá cena

Při dlouhodobém pronájmu se na ceně vždy domluvíme individuálně.

Asistenční služby

Naše vozidla disponují nejlepšími asistenčními službami, které trh nabízí. Jsou platné po celé Evropě.

Často kladené dotazy

Jak dlouho dopředu je potřeba vybraný vůz rezervovat?
Zde platí pravidlo čím dříve, tím lépe. Vozidel je dostatek a je samozřejmě možné vyhovět pokud si vozidlo chcete půjčit ihned. Popřípadě můžeme vymyslet náhradu.
Kolik s vozidlem za den mohu najet km?
Denní limit na každé vozidlo je 400 km. Pokud by Vám to nestačilo, je potřeba se s námi domluvit kolik kilometrů máte v úmyslu najet
Jaká bude cena půjčení?
Cena závisí na několik a faktorech. Jedním z nich je jaké vozidlo se chystáte vypůjčit a druhým je na jak dlouhou dobu. Zkuste naši kalkulačku pro výpočet přibližné ceny.
Mohu u vás nechat zaparkované svoje vozidlo?
Ano. Naše prostory disponují kamerově hlídaným parkovištěm, kde můžete zaparkovat svoje vozidlo po dobu zapůjčení. Tato služba je zcela zdarma.
Jsou vaše vozidla pojištěná?
Pojištění všech vozů je pro nás naprostou samozřejmostí. Všechny pojištění jsou na naši firmu. Pojištění se vztahu je i na případné poškození skel.
Do kdy mohu zapůjčené vozidlo vrátit?
Vracení probíhá 24 hodin denně. Vozidlo přivezete na naše parkoviště, zamknete, klíče hodíte do schránky a odjíždíte svým vozidlem. Z Vaší kauce odečteme cenu zapůjčení a částku pošleme na Váš bankovní účet. Peníze zašleme následující den.
Mají vaše vozidla asistenční služby?
Všechny naše vozidla disponují těmi nejlepšími asistenčními službami, které trh nabízí. Vztahují se na celou Evropu. Vozidla jsou v perfektní kondici, ale jistota vaši spokojenosti je pro nás na prvním místě.
Jak je to s tankováním?
V zapůjčeném vozidle bude plná nádrž. V takovém stavu ji i vrátíte zpět. Ctíme pravidlo plnou dostanu, plnou vrátím.

Od listopadu nás nově najdete i v Liberci, kde nabízíme také parkování karavanů a obytných aut.

Mladá Boleslav

Nádražní 42, 293 01
Otevírací doba: PO – PÁ 8-16
Víkendy po domluvě

Kontakty

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další info